Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0

KĀ PAREIZI NOTEIKT JOSTAS GARUMU?

Lai zinātu, cik gara josta Jums ir nepieciešama, izmēriet savu vidukļa apkārtmēru. Ja paredzat, ka nēsāsiet jostu zemāk, tad mērat šajā vietā. Vadoties pēc šī izmēra mēs zināsim kādu jostu Jums piedāvāt.

Ja vēlaties dāvināt jostu draugam, mēģiniet neuzkrītoši nomērīt draugu, vai drauga bikses, vai arī nomēriet viņam līdzīga izmēra cilvēku. Jebkurā gadījumā, ja gadīsies nopirkt nepareiza izmēra jostu, mēs vienmēr to samainīsim pret pareizu:)

Vēlot patīkamu valkāšanu,
Ērikas Jostas

KĀ PAREIZI NOTEIKT ROKASSPRĀDZES IZMĒRU

Lai noteiktu rokassprādzes izmēru, apmēriet savu plaukstas locītavu. Vadoties pēc šī izmēra mēs zināsim kāds rokassprādzes izmērs Jums nepieciešams.

KĀ KOPT ĀDAS IZSTRĀDĀJUMUS?

Ko darīt, ja ādas izstrādājums ir netīrs?

Gludādas izstrādājumus varat vienkārši notīrīt ar mitru lupatiņu un ziepēm (tāpat kā mazgājot rokas), bet stipri neberzējiet un neizmantojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus. Ja izstrādājumam nav kontrastainas krāsas šuves, varat izmantot arī ādas apaviem paredzētos līdzekļus, vienīgi uzmanieties ar melnas krāsas pastām - tās var sasmērēt Jūsu drēbes.

Zamšādas un nubuka izstrādājumus tīriet sevišķi uzmanīgi un maigi, izmantojot viegli mitru lupatiņu. Kad tīrāmā vieta nožuvusi, noglaudiet to "pa spalvai". Varat izmantot apavu veikalos nopērkamos zamšādai un nabukam paredzētos līdzekļus un birstītes.

Neizmantojiet spirtu, vai citus kodīgus materiālus, jo iespējams āda ir krāsota un tas var sabojāt krāsu.