Latvijā radīti dabīgās ādas aksesuāri un skaistas lietas dāvanām!

Laipni lūdzam Ērikas Jostu mājas lapā! Mēs esam maza un radoša ādas dizaina darbnīca, kas atrodas pašā Āgenskalna sirdī, Nometņu ielā 47.   Pie mums Jūs varat iegādāties Latvijā radītas, oriģinālas un skaistas dabīgās ādas lietas. Visi mūsu produkti ir roku darbs, izgatavoti ar prieku un aizrautību. Savos darbos izmantojam kvalitatīvu dabīgo ādu un garantējam to ilgmūžību. Mūsu E-veikalā atradīsi jostas sievietēm, vīriešiem un bērniem. Personalizētas aproces sev un draugiem. Skaistas somas ikdienai un darbam vai elegantas somiņas iziešanai. Īpašas dāvanas vīriešiem un darba kolēģiem. Praktiskas darbarīku un piederumu somas, kā arī Dāvanu kartes un citas lietas :)

APROCES
APROCES

JOSTAS

SOMAS

ATSLĒGU PIEKARIŅI

DARBAM UN HOBIJAM

DĀVANAS VĪRIETIM

KORPORATĪVĀS DĀVANAS

DĀVANU KARTES

PAR MUMS

Ērikas Jostu ādas dizaina darbnīca Rīgā, Āgenskalnā, Nometņu ielā 47 darbojas jau kopš 2012. gada. Mēs strādājam katru darba dienu no 10.00-18.00.           Visi mūsu produkti top uz vietas darbnīcā. Šeit vienmēr ir iespēja satikt kādu no ādas meistarēm, apskatīt un iegādāties mūsu preces, kā arī redzēt darba procesu:) Vasaras sezonā brīvdienās parasti esam izbraukuma tirdziņos. Informācijai par tirdziņiem varat sekot mūsu sociālajos tīklos. 

ĒRIKA KALNIŅA

Viss sākās ar Ēriku!
Pēc iegūtās arhitektes izglītības, Ērikas pievēršas ģimenes dzīvei. Teju četru gadu laikā, laižot pasaulē trīs bērnus (vēlāk arī ceturto), un arhitektes karjerai neatliek laika. Tā vietā 1987. gadā, Ērika sāk apmeklēt ādas apstrādes studiju. Pamazām darbojoties šajā jaunajā nozarē, Ērika saprot, ka darbs ar ādas izstrādājumiem rada prieku sev un tā rezultāts patīk arī citiem. Jaunais amats gūst aiz vien lielāku ievērību, un Ērika iegūst tautas daiļamata meistara titulu. Klientu, un citu amatnieku aprindās, Ērika iegūst atpazīstamību kā Jostu Ērika! Regulāri apmeklējot tirdziņus un augot pieprasījumam pēc Ērikas darinātajiem darbiem, rodas sapnis par savu veikaliņu/darbnīcu. Dažādu apstākļu sakritības iespaidā, meita Madara pievienojās šai idejai, un sapnis top par īstenību. 2012. gada 1. februārī, pašā Āgenskalna sirdī, Nometņu ielā 47, durvis apmeklētājiem ver ādas dizaina meistardarbnīca “Ērikas Jostas”.
Ārpus radošā darba procesa, Ērika mīl ceļot. Vasaras ir tirdziņu laiks, tādēļ rudeņi tiek izmantoti lai iepazītu jaunas pasaules valstis. Līdz šim valsts, kura visvairāk apbūrusi ir Jordānija. Līdzās ceļošanai Ērika mīl apmeklēt teātri, kultūras pasākumus un laiku velta savai ģimenei, bērniem un mazbērniem. 

Ērika ir koša un radoša personība, gluži kā viņas radītās jostas!

MADARA ŪDRE

Madara ir Ērikas meita, kas "Ērikas Jostas" no mājražotāja, pārvērta par nelielu biznesu!
Absolvējusi Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolu. Vienmēr ir bijusi radoša, mīlējusi zīmēt un gleznot jau no agras bērnības. Pēc mākslas skolas beigšanas, iestājās ainavu arhitektos.  Madarai šī profesija iepatikās un arī labi padevās. Kā ainavu arhitekte nostrādājusi 10 gadus. Bet 2012. gadā krīzes iespaidā, kad apstājās lielākā daļa būvniecības un projektēšanas darbi, Madara sāka palīdzēt mammai Ērikai. Saliekot spēkus kopā radās vajadzība pēc telpu īres un plašākas komandas. Lai arī sākumā jauno nodarbošanos Madara uztvēra kā pagaidu variantu, lai pārziemotu krīzi, drīz vien darbs ar ādu iepatikās tik ļoti, ka Madara nolēma šajā virzienā attīstīt savu tālāko karjeru. Ādas dizaina amats apvieno radošo ar praktisko. Iespēja redzēt tūlītēju darba rezultātu dod piepildījumu. Šobrīd Madara menedžē gan darbnīcas darbu, gan Etsy tiešsaites veikalus, kā arī izstrādā un rada jaunus ādas produktus.
Ārpus darba Madara mīl lasīt grāmatas un skatīties fantastikas žanra filmas, apmeklēt pasākumus, kā arī pasēdēt krodziņā un baudīt labu alu. Pārējo laiku velta saviem trīs bērniem un ģimenei.
Madaru raksturo harmonisms, lielas darbspējas, organizējot dažāda satura darbus, un starojošs dzīvesprieks.

LĪVA CIELAVA


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.